Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Gadgety >

T-Mobile Chytré auto

T-Mobile Chytré auto

Cena:

199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu T-Mobile Chytré auto: Vše o produktu zařízení na sledování stavu automobilu • instalace do OBD-II konektoru • integrovaná SIM • komunikuje přes síť GSM s apliakcí v telefonu • stažení aplikace zdarma • sledování tec...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Digiboss.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Digiboss.cz popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - PC, kancelář, mobily, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - PC, kancelář, mobily popsal.
Doprava zdarma
Do 3 dnů
Do obchodu

T-Mobile Chytré auto - popis

Vše o produktu

zařízení na sledování stavu automobilu • instalace do OBD-II konektoru • integrovaná SIM • komunikuje přes síť GSM s apliakcí v telefonu • stažení aplikace zdarma • sledování technického stavu, polohy, stylu jízdy, překročení rychlosti, odtahu a dalších informací • export knihy jízd • statistiky provozu

T-Mobile chytré auto
Je to tady. Ne nenavštívili nás mimozemšťani (byť to tak při pohledu na každodenní události může někdy vypadat), ale přiblížila se doba, kdy budeme komunikovat se stroji a ony nám budou odpovídat, jako by uvnitř seděl člověk. Autonomní řízení, inteligentní domácí spotřebiče, telefony co umějí mluvit za nás cizím jazykem. Všechny tyhle věci tu ale už nějakou dobu jsou, jen jste nejspíš ještě neměli tu čest. A tahle příležitost je teď na dosah – chytrá krabička do auta, která vám řekne vše, co jste si vždycky přáli vědět. Nejen, že vašeho miláčka právě odtahují, ale že mu třeba i prasklo těsnění pod hlavou. Ovšem umí také upozornit na nešetrné zacházení. Můžete soutěžit s ostatními členy rodiny, kdo umí jezdit úsporněji.

Netlač tolik na plyn

Informace, které z řídící jednotky s pomocí této krabičky dostanete, jsou sbírány prostřednictvím servisního konektoru OBD-II. Jednoduše ji do něj připojíte a můžete vyjet. Kompatibilita je téměř jistá u většiny vozidel na našem trhu vyrobených po roce 2001 a můžete si ji ověřit přímo na stránkách T-mobile.

A co se všechno se o stavu svého auta dozvíte? Třeba že nemáte tolik šlapat na plyn, pokud chcete jezdit úsporně. Nebo že vaše auto někdo na parkovišti naboural, zatímco vy nakupujete. Neocenitelná je pak také informace o nejrůznějších závadách nebo o poloze. Také si nemůžete na přeplněném parkovišti stále větších obchoďáků vzpomenout, kde jste ho nechali? Nebo jen chcete mít jistotu, že jej synátor nenechal stát někde, kde to není bezpečné? Odteď bude jednoduše stačit spustit aplikaci v telefonu a víte vše, dokonce i s umístěním na mapě Google.

Jednoduše můžete také exportovat knihu jízd a obejdete se tak bez nejrůznějších aplikací za tisíce nebo tabulek, které musíte pravidelně vyplňovat. Užitečné jsou také statistiky provozu.

Bez starostí napříč Evropou

Aplikace Motion je dostupná pro zařízení Android a iOS a ke stažení je zdarma. Využívat tuto službu přitom můžete v celé Evropě, jelikož v zařízení je integrovaná SIM karta i s tarifem, který si v rámci ceny předplatíte na 1 rok. Po uplynutí jen stačí dobít kredit a jezdíte dál. O nutnosti tohoto úkonu vás navíc informuje SMS.

Výrobce T-mobile
Druh Dárky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu T-Mobile Chytré auto užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Elektrokoloběžky nebo Drony, Modelářství, Galanterie.