Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Gadgety >

Withings Smart Sleep System

Withings Smart Sleep System

Cena produktu Withings Smart Sleep System není známa.

 

Popis produktu Withings Smart Sleep System: Monitorovací chytré zařízení, schopné porozumět vašemu spánku, podpořit usínání a probouzet v nejlepším čase vašeho spánkového cyklu. V balení se nachází spánkový snímač pod matraci schopný zachyt... > více informací


Withings Smart Sleep System - popis

nahoru

Monitorovací chytré zařízení, schopné porozumět vašemu spánku, podpořit usínání a probouzet v nejlepším čase vašeho spánkového cyklu. V balení se nachází spánkový snímač pod matraci schopný zachytit vaše dýchání i tep srdce doplněný o speciální lampu doplněnou o zvukový doprovod pro snadné usínání. Naměřená data si můžete prohlédnout na vašem smartphonu zjistit jaký spánek jste měli a také zjistit jaké vnější vlivy vás probouzí a možností porovnání nocí.

Withings Smart Sleep System WAS01
Inteligentní systém je tvořen spánkovým snímačem pod matraci schopným zachytit vaše dýchání i tep srdce, který je doplněný o speciální lampu se zvukovým doprovodem pro snadné usínání. Naměřená data si budete moci přehledně prohlédnout na vašem smatphonu. Zjistíte tak v přehledném grafu každý spánkový cyklus (lehký i ten hluboký), délku spánku, čas usínání a počet probuzení. Tyto informace pak můžete využít pro přesné posouzení spánku a zjistit co vás může večer probouzet.

Proč je kvalitní spánek tak důležitý
Při spánku se nám po náročném dni takzvaně dobíjen baterie, abychom zvládli další den bez větších problémů. Celkem člověk prospí 1/3 svého života a tak bychom neměli myslet jen jak si zpříjemnit svůj den ale je třeba myslet i na to jak si v noci pořádně a efektivně odpočinout. Ve spojených státek bylo zjištěno, že za každou pátou nehodou stojí nedostatek spánku. S tímto měřením jde v ruku v ruce i další fakt, že u řidičů spících 5 a méně hodin je riziko dopravní nehody až o 15% vyšší. Proto buďte čilý a odpočiňte si v noci pomocí nového monitorovacího systému.

Sladké usínání a pohodové probouzení
Součástí balení je i speciální lampa vybavená světelnými a zvukovými efekty Aura, které jsou navržené tak, aby podporovali nástup spánku. Použité vlnové délky podporují vylučování melaninu, hormonu zodpovědného za kvalitní spánkový cyklus.

Probuďte se v ten správný čas
Inteligentní systém dokáže kromě monitorování spánku využít naměřené hodnoty a začít inteligentní probouzení v optimální dobu, abyste se mohli probouzet svěžejší a více odpočinutí. Díky optickým a hudební efektům se budete probouzet v daleko lepším stavu a nebudete závislý na vašem těle, jestli rozpozná správný čas pro probuzení.

Klíčové vlastnosti
Nechte se rozmazlovat a dopřejte si kvalitní spánek. Tento set vám pomůže s usínáním, měřením vašeho spánku ale také s příjemnějším probouzením. Vylepšete svůj spánek na maximum a buďte daleko svěžejší než dříve.

Výrobce Withings
Druh Elektronika

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Withings Smart Sleep System užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Drony nebo Galanterie, Rybářské potřeby, Ortézy a bandáže.

Nejlevnější Withings Smart Sleep System akční ceny - Levné Withings Smart Sleep System

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Withings Smart Sleep System stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Withings Smart Sleep System najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Gadgety.