Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Gadgety >

Velké tajemství pohádkového lesa

Velké tajemství pohádkového lesa

Cena:

192 Kč

Koupit za 192 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Velké tajemství pohádkového lesa: Je tu nová DĚTSKÁ stolní společenská hra. Chcete zabavit ratolesti na delší dobu, či s nimi projít tajemný les a nebát se plnit rozmanité úkoly, které vás mohou posunout k cíli, nebo taky totálně rozhodit vaši snahu o vítězství tím, že v Pohádkovém lese vítězí ten nejtrpělivější, nejšikovnější a nejveselejší? Desítky úkolů na kartičkách, skládací obrázky, vystřihovací figurky, nečekané zvraty, dvě herní pole s dalšími a dalšími úkoly a ještě bludiště, pexeso, omalovánky, prostě našlapaná zábava v tom nejpohodovějším stylu... Vraťte se i vy do dětství s ostatními hráči. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Velké tajemství pohádkového lesa - popis

nahoru

Je tu nová DĚTSKÁ stolní společenská hra. Chcete zabavit ratolesti na delší dobu, či s nimi projít tajemný les a nebát se plnit rozmanité úkoly, které vás mohou posunout k cíli, nebo taky totálně rozhodit vaši snahu o vítězství tím, že v Pohádkovém lese vítězí ten nejtrpělivější, nejšikovnější a nejveselejší? Desítky úkolů na kartičkách, skládací obrázky, vystřihovací figurky, nečekané zvraty, dvě herní pole s dalšími a dalšími úkoly a ještě bludiště, pexeso, omalovánky, prostě našlapaná zábava v tom nejpohodovějším stylu... Vraťte se i vy do dětství s ostatními hráči.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Velké tajemství pohádkového lesa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rybářské potřeby nebo Drony, Galanterie, Masérské potřeby.

Nejlevnější Velké tajemství pohádkového lesa akční ceny - Levné Velké tajemství pohádkového lesa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Velké tajemství pohádkového lesa stojí 192 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Velké tajemství pohádkového lesa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Gadgety.

Velké tajemství pohádkového lesa najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz