Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Gadgety >

Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2

Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2

Cena:

4 380

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2: Monitor Beddit měří důležité parametry spánku bez nutnosti si na noc brát náramky. Senzor ve tvaru tenkého pásu pod prostěradlem vůbec necítíte, přesto vytvoří vysoce přesný průběžný záznam důleži... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem SOFTCOM.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem SOFTCOM.cz popsal.
29. 11. 2018

Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2 - popis

nahoru

Monitor Beddit měří důležité parametry spánku bez nutnosti si na noc brát náramky. Senzor ve tvaru tenkého pásu pod prostěradlem vůbec necítíte, přesto vytvoří vysoce přesný průběžný záznam důležitých parametrů spánku, například srdečního tepu, dechové frekvence, spánkových cyklů a doby spánku. Nejen, že se o svém spánku dozvíte mnoho detailů, například včetně údajů o podstatné spánkové fázi REM nebo dokonce proběhlém chrápání. Beddit navíc pomáhá kvalitu spánku zlepšovat pomocí odpovídajících motivačních rad. S podrobnou znalostí průběhu spánku Beddit velmi přesně ovládá tzv. chytrý budík, který inteligentně probouzí v ideálním okamžiku v rámci spánkového cyklu, aby uživatel byl od počátku dne plný energie.

Princip měření:
Beddit poskytuje velmi přesná měření na principu ballistografie (BCG). Je vybaven extrémně citlivými senzory pro měření mechanických sil způsobených srdeční činností, dechem a pohyby vašeho těla. Na základě těchto údaje lze analyzovat průběh a kvalitu spánku výrazně odbornějším způsobem, než je možné při použítí běžných náramků s pohybovým senzorem.

Vědecký přístup:
Technologie monitoru spánku Beddit byla vyvinuta ve spolupráci se specializovanými vysoce odbornými pracovišti v oblasti výzkumu spánku a spánkových poruch Helsinki Sleep Clinic a VitalMed Research Center. Ve spolupráci s profesorem Merkku Partinenem, světově uznávaným expertem v oblasti spánkového zdraví a výzkumu spánku, byla aplikace Beddit vybavena funcionalitou nejen pro záznam klíčových hodnot charakterizujících průběh a kvalitu spánku. Navíc je doplněna o individualizovaná doporučení, která na základě znalosti spánkových zvyklostí konkrétního uživatele monitoriu Beddit pomáhají upravovat jeho živostní návyky směrem ke zvyšování uživatelovi dlouhodobé kvality spánku.

Inteligentní buzení:
S podrobnou znalostí průběhu spánku Beddit velmi přesně ovládá tzv. chytrý budík, který inteligentně probouzí v ideálním okamžiku v rámci spánkového cyklu, aby uživatel byl od počátku dne plný energie.

Vlastnosti a specifikace:
• Senzor má tvar ultra-tenkého plochého pásku
• Jednoduchá instalace napnutím pásku pod prostěradlem
• Nepotřebujete žádné náramky nebo jiná aktivní zařízení umístěná na těle
• Vysoká přesnost měření na bázi ballistografie (BCG)
• Měří srdeční činnost, dechovou činnost, pohyby těla
• Vyhodnocuje spánkové cykly a čas spánku
• Pracuje s daty variability srdeční činnosti
• Inteligentní buzení automaticky časováno do správného okamžiku v rámci spánkových cyklů
• Měří chrápání
• Na základě znalosti spánkových zvyklostí uživatele doporučuje modifikace životního stylu
• Kompatibilní se systémovou aplikací iOS Zdraví
• USB zdroj do sítě 220V součástí balení

Aplikace Beddit (iOS, Android) zdarma. Datově je kompatibilní se systémovou aplikací iOS Zdraví. V případě zájmu můžete výsledky měření zpracovávat ve všech ostatních kompatibilních aplikacích.

Výrobce Beddit

Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2 - recenze

Recenze Beddit: když jde malý bobr spát [recenze] – MobilMania.cz

MobilMania.cz
23.05.2015 - 04:08:58

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rybářské potřeby nebo Drony, Galanterie, Trofeje a poháry.

Nejlevnější Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2 akční ceny - Levné Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2 stojí 4 380 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Beddit podrobný monitor spánku - BD-P2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Gadgety.